Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Rooms and Suites

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

 

1. Liturgia obecnego tygodnia: jutro – 29 czerwca – przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy na Msze Św. o 700, 930, 1130, 1630 i 1800. Msza Św. o 1800  będzie odprawiana w intencji zmarłych solenizantów tego dnia. Taca w tym dniu na potrzeby Stolicy Apostolskiej. W piątek obchodzić będziemy święto Św. Tomasza Ap,.

2. Przypominamy, w okresie wakacji w niedziele dodatkowa Msza Św. o godz. 1930 /odprawiana będzie już dzisiaj/.

3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. W sobotę I sobota, Nabożeństwo Fatimskie rozpocznie różaniec o 900, po różańcu medytacja i Msza Św.

4. Przypominamy, zbliża 71. rocznica pojawienia się łez na obrazie Matki Bożej w katedrze lubelskiej. Po raz 22. z naszego Dekanatu w piątek - 3 lipca - wyruszy Piesza Pielgrzymka na uroczystości w Archikatedrze. Wyjście o 800 sprzed naszego kościoła. Przyjmujemy zgłoszenia w zakrystii i kancelarii do środy włącznie. We środę po Mszy Św. wieczornej spotkanie organizacyjne uczestników Pielgrzymki. Zachęcamy Parafian, a szczególnie młodzież, do udziału w pielgrzymowaniu. Uczmy się wciąż na nowo, co znaczą dla nas łzy na obrazie Płaczącej Pani z lubelskiej archikatedry. 

5. Dziękujemy za ofiary złożone na prace prowadzone w naszej Parafii: p. Janina Opiela z ul. Piłsudskiego 200 zł oraz bezimiennie ze Starej Wsi Stasin 200 zł, z Parafii Św. Barbary 100 zł. Dziękujemy również naszym strażakom za pomoc przy przygotowaniach obu zakrystii do prac przy nowej posadzce byli to: Sebastian Wójtowicz, Piotr Kościuk, Kacper Nazarewicz, Sebastian Kocowski, Adrian Cytawa, Wojciech Witkowski Patryk Oleszko oraz Parafianie: Paweł Protas, Henryk Szajewski, Piotr Krępacki, Waldemar i Elżbieta Sobieszakowie oraz Roman Bochniarz. Bóg zapłać za złożone ofiary i okazaną pomoc!

6. Rodzina Radia Maryja organizuje Pielgrzymkę w dniu 11 lipca na Jasną Górę. Wyjazd o 400, powrót w tym samym dniu.. Bliższe dane w gablotach.

7.  W niedzielny czas polecamy lekturę tygodników katolickich. W dzisiejszej NIEDZIELI warto przeczytać: Pielgrzymki pójdą, Skąd pochodzą   i na co przeznaczone są pieniądze Watykanu? Dlaczego naukowiec wierzy w Pana Boga; w GOŚCIU NIEDZIELNYM: Komu pandemia pomogła znaleźć Boga, Naukowcy o parzeniu i piciu kawy, Świadectwo przeżywania i cierpienia 8-letniej Anny.