Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Rooms and Suites

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

 

1. Kalendarz liturgiczny: we środę przypada wspomnienie Św. Marty, w piątek Św. Ignacego z Loyoli, prb., w sobotę Św. Alfonsa Marii Liguoriego, bp., dK.

2. Najbliższa sobota będzie I sobotą miesiąca. Nabożeństwo Fatimskie rozpocznie różaniec o godz. 900, następnie medytacja i Msza Św..

3. W następną niedzielę – 2 sierpnia – w kościołach parafialnych, pod zwykłymi warunkami, można uzyskać odpust zupełny zwany Porcjunkulą.

4. Dzisiaj z okazji niedawnego wspomnienia Św. Krzysztofa Patrona Kierowców poświęcenie pojazdów po Mszach Św. o 730, 1200, 1800 i 1930. Do puszek przed kościołem zbierane są ofiary jako forma pomocy Misjonarzom w zakupie środków transportu zgodnie z hasłem 1 gr. za 1 km bezpiecznej jazdy.

5. W związku z przygotowaniami II grupy do I Komunii Św. spotkanie organizacyjne połączone z próbą dla dzieci we wtorek – 11 sierpnia – o godz. 1845.  

6. Dziękujemy za ofiary złożone na prace prowadzone w naszej Parafii: p. Maria Dylewska z ul. Lubelskiej 100 zł, pp. Elżbieta i Ryszard Malinowscy z ul. Stadionowej 400 zł oraz bezimiennie 200zł i 100 zł z ul. Górniczej, 50 zł z ul. Piłsudskiego, 200 zł z Zofiówki, 500 zł z ul. Rzemieślniczej i 100 zł ze Starej Wsi Stasin.  Bóg zapłać za złożone ofiary!

7. W niedzielny czas skorzystajmy z tygodników katolickich. W NIEDZIELI warto przeczytać: Człowiek uzależniony – sierpień miesiącem trzeźwości,  Kościelny alfabet pandemii, Pożegnanie Kardynała Zenona Grocholewskiego; W GOŚCIU NIEDZIELNYM: Jak zostać idealną teściową ?, Kolejny pożar Francuskiej katedry, Polska po wyborach – Różnice solidnie zakorzenione.

8. Przed nami kolejna Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W sobotę – 1 sierpnia – o godz. 1700 zapraszamy na apel na Placu Powstań Narodowych /przy cmentarzu/. Zachęcamy do uczestnictwa!