Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Rooms and Suites

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

 

1. W sobotę będziemy przeżywać święto Przemienienia Pańskiego. Msze Święte będą op godz. 7:00; o godz. 9:00 Nabożeństwo Fatimskie z racji pierwszej soboty miesiąca; o godz. 9:30; 11:30; 16:30 i 18:00. Zachęcamy do udziału.

2. W poniedziałek 1 sierpnia o godz. 17:00 uczcimy rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego na placu Powstań Narodowych.

3. Trwają prace porządkowe wokół Starej Plebanii. Zostanie odnowione ogrodzenie, które już mocno uległo degradacji.

4. W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać: w  poniedziałek  — wspomnienie  Św. Alfonsa Marii Liguoriego bp dK; we czwartek wspomninie św. Jana Marii Vianneya prb. W ty tygodniu będziemy przeżywać pierwszy piątek i sobotę miesiąca.

5. W przyszłą Niedzielę na Mszy o godz. 12:00 będą przeżywać swoją Uroczystość Dożynkową mieszkańcy Podzamcza. Zapraszamy do udziału.

6. Posługę w zakrystii podjął pan Czesław Fizia, który już przez wiele lat współpracował z naszą parafią. Życzymy Bożego Błogosławieństwa w posłudze dla naszej wspólnoty parafialnej.

7. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii: p. Jolanta i Ryszard Polakowie ze Stasina 40 – 500 złotych.

8. AL-Anon jest wspólnotą osób, które cierpią i mają problem z powodu nadużywania alkoholu przez kogoś bliskiego. W Łęcznej istnieje od roku. Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 18:00 w podziemiach kościoła św. Józefa Opiekuna Rodzin. Na stoliku są także ulotki.