Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Rooms and Suites

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

 

1. W liturgii najbliższych dni: w poniedziałek święto św. Stanisława Kostki patrona Polski i młodzieży, we środę obchodzić będziemy wspom. Św. Andrzeja Kim Taegon prb., Pawła CHong Hasang i tow. mm; we czwartek święto Św. Mateusza, Ap., Ew., w sobotę przypada wspomnienie Św. O. Pio z Pietrelciny, prb..

2. Przypominamy, że nadal trwają zapisy Dzieci z klas IIIw związku z rozpoczęciem przygotowań do I Komunii oraz Uczniów z klas VIII chcących przystąpić do Bierzmowania w bieżącym roku katechetycznymZgłoszenia przyjmujemy do końca tego miesiąca w godzinach urzędowania kancelarii i w zakrystii.

3. Bóg Zapłać ks. Krzysztofowi Krzaczkowi za wygłoszone Słowo Boże. Zapraszamy młodzież do włączenia się działalność KSM w naszej parafii.

4. Czytajmy tygodniki katolickie. W zakrystii jest Niedziela i Gość Niedzielny.

5. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii: bezimienna 200. Bóg zapłać składającym ofiary! 

6. W związku ze zbliżającą się pielgrzymką do Fatimy i Santiago w dniach 17-24 października 2023r. w zakrystii są do odebrania informacje dla pielgrzymów.

7. Burmistrz Łęcznej P. Leszek Włodarski zaprasza na uroczystość związaną z 84 rocznicą bitwy o most lubelski w Łęcznej w czasie kampanii wrześniowej. Uroczystość odbędzie się 20 września o godz. 11:00 przy ul. Braci Wójcickich – Rondo Łęczyńskich Bohaterów Września. Zapraszamy w imieniu organizatorów.