Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Rooms and Suites

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

 

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Naszym życiem potwierdzajmy, że Chrystus jest naszym Panem i Królem.

2. W tym tygodniu: we wtorek przypada wspomnienie Św. Andrzeja Dung-Lac, prb., i Tow., mm., następna niedziela będzie już I Niedzielą Adwentu.

3. Przed nami ostatnie dni listopada. Pamiętajmy o modlitwie za naszych zmarłych. Nabożeństwo Różańcowe w tej intencji zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych odprawiane jest codziennie o godz. 1730.  

4. W najbliższą środę – 25 listopada – oddawanie krwi przy WAMEX-się w godz. 800 – 1200.

5. W następną niedzielę taca zbierana będzie na Seminarium Duchowne, dzisiejsza na budownictwo sakralne.

1. W najbliższych dniach w liturgii: We wtorek przypada wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, z., we środę Bł. Karoliny Kózkówny, dz., m., w piątek Św. Rafała Kalinowskiego prb, w sobotę Ofiarowanie NM..

2. Następną niedzielę - ostatnią w roku liturgicznym - obchodzić będziemy już jako uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

3. Zachęcamy do listopadowej modlitwy za zmarłych podczas codziennych Nabożeństw różańcowych o 1730 oraz do uczestnictwa we Mszę św. o 1800 oprawianej w intencji zmarłych poleconych w tym dniu w Wypominkach. Tak mało Parafian włącza się w tę modlitwę w porównaniu z poprzednimi latami. Czyżbyśmy zapomnieli o potrzebie modlitwy za swoich bliskich zmarłych?

4. Dziękujemy za złożone ofiary na prace prowadzone w naszej Parafii: pp. Janina i Marian Tarnasowie z ul. Słonecznej 500 zł, p. Teresa Wnuk z Podzamcza 200 zł oraz pp. Elżbieta i Ryszard Malinowscy z ul. Stadionowej 400 zł. Dziękujemy także Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Witaniowa za chryzantemy zdobiące ołtarz główny.