Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Rooms and Suites

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

 

1. Liturgia obecnego tygodnia: w poniedziałek obchodzić będziemy wspomnienie św. Jana Chryzostoma bp. i dK.; we wtorek  święto Podwyższenia Krzyża Św., we środę przypada wspomnienie NMP Bolesnej, we czwartek Św. Korneliusza, p. i Cypriana, bp., mm., w sobotę święto św. Stanisława Kostki patrona młodzieży i dzieci i patrona Polski. Na Mszy o godz. 18:00 liturgicznie rozpoczniemy Nowy Rok Szkolny i Katechetyczny. Zapraszamy dzieci i młodzież.

2. W sobotę - 18 września - w Kodniu odbędzie się Zjazd Apostolatu Modlitwy i Postu za Kapłanów Złota Róża. Program spotkania jest w gablocie ogłoszeniowej.  

3. W następną niedzielę  - 19 września – odpust w Białce. Suma o godz. 1200. Zapraszamy.

4. Trwają zapisy Dzieci z klas IIIw związku z rozpoczęciem przygotowań do I Komunii oraz Uczniów z klas VIII chcących przystąpić do Bierzmowania w bieżącym roku katechetycznymZgłoszenia przyjmujemy w godzinach urzędowania kancelarii.

5. Pan Burmistrz Miasta Łęczna zaprasza osoby chętna które chciałyby się zaszczepić w sobotę do „małej szkoły” przy ul. Staszica 17 w godzinach od 14:00 do 18:00.