Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Rooms and Suites

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

 

1. W liturgii najbliższych dni: w poniedziałek obchodzić będziemy święto Św. Mateusza, Ap., Ew., we środę przypada wspomnienie Św. O. Pio z Pietrelciny, prb..

2. Dzieci zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez naszą Świetlicę, od poniedziałku do piątku w godz. 1500 – 1900.  

3. Jeszcze raz zachęcamy także Dzieci do scholi. Spotkania odbywają się  w piątki o 1700 w pomieszczeniach świetlicy. 

4. Przypominamy, nadal trwają zapisy Dzieci z klas III w związku z rozpoczęciem przygotowań do I Komunii oraz Uczniów z klas VIII chcących przystąpić do Bierzmowania w bieżącym roku katechetycznym. Zgłoszenia przyjmujemy do końca tego miesiąca, w godzinach urzędowania kancelarii.
W następną niedzielę – 27 września – o godz. 1900 zebranie Rodziców Kandydatów do Bierzmowania w namiocie - kaplicy.

1. Liturgia obecnego tygodnia: w poniedziałek 0bchodzić będziemy święto Podwyższenia Krzyża Św., we wtorek przypada wspomnienie NMP Bolesnej, we środę Św. Korneliusza, p. i Cypriana, bp., mm., w czwartek Bł. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, bp..

2. W piątek - 18 września - obchodzić będziemy święto Św. Stanisława Kostki patrona Polski i patrona dzieci i młodzieży. Dzieci i Młodzież z szkół średnich zapraszamy w tym dniu na Mszę Św. o 1800. Tradycyjnie piątkowe święto będzie liturgicznym rozpoczęciem roku katechetycznego. Będzie to także możliwość skorzystania ze spowiedzi. Dołóżmy starań, aby nowy rok szkolny był znaczony modlitwą, prośbą o Boże błogosławieństwo w nauce.

3. W następną niedzielę  - 20 września – podczas Mszy Św. o godz. 1200 obchodzić będziemy Dożynki Parafialno – Gminne. Zapraszamy do wspólnego świętowania i dziękczynienia za tegoroczne plony.

4. Trwają zapisy Dzieci z klas III w związku z rozpoczęciem przygotowań do I Komunii oraz Uczniów z klas VIII chcących przystąpić do Bierzmowania w bieżącym roku katechetycznym. Zgłoszenia przyjmujemy w godzinach urzędowania kancelarii.