Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Rooms and Suites

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

 

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Naszym życiem potwierdzajmy, że Chrystus jest naszym Panem i Królem.

2. W tym tygodniu: w poniedziałek przypada wspom. Ofiarowania NMP; we wtorek wspom. Św. Cecylii dz. m.; we czwartek przypada wspomnienie Św. Andrzeja Dung-Lac, prb., i Tow., mm., w piątek wspom. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej dz. m. ; a następna niedziela będzie już I Niedzielą Adwentu.

3. Przed nami ostatnie dni listopada. Pamiętajmy o modlitwie za naszych zmarłych. Nabożeństwo Różańcowew tej intencji zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych odprawiane jest codziennie o godz. 1730.  

4. Dotarły już do naszej parafii opłatki i świece Caritas na stół wigilijny. Opłatki będą przekazywane od przyszłej Niedzieli. Świece Caritas można nabywać już dzisiaj. Prosimy bardzo serdeczne pomoc w przekazywaniu opłatków do rodzin naszej parafii.

5. W następną niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.