Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Rooms and Suites

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

 

1. W liturgii obecnego tygodnia: w poniedziałek przypada święto św. Łukasza Ewangelisty, Patrona Służby Zdrowia. Wieczorem o godz. 18:00 i na Różańcu szczególnie naszą modlitwą otoczymy pracowników Służby Zdrowia.We wtorek wspomnienie  Św. Jana Kantego, prb., patrona diecezji, w piątek wspomnienie Św. Jana Pawła II, p.

2. W przyszłą Niedzielę młodzież z KSM-u będzie rozprowadzała wkłady do zniczy. Zebrane ofiary wesprą fundusz na działalność tej grupy.

3. Przypominamy o Nabożeństwach różańcowychodprawianych w naszej świątyni codziennie o 1715.

4. Już niedługo obchodzić będziemy uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Wcześniej już zaplanujmy uprzątnięcie grobów. Śmieci segregujmy składając je w kontenerach. Wszyscy zadbajmy o porządek na cmentarzu.

5. Są przygotowane  kartki wypominkowe. Będzie można je wziąć z bocznych ołtarzy. Z podanymi imionami zmarłych składajmy w zakrystii, bądź z kancelarii. Data na koperciejest zaproszeniem do wspólnej modlitwy w danym dniu. Różaniec za zmarłych poleconych w wypominkach odprawiany będzie każdego dnia listopada o 1730.

1. Dzisiejsza niedziela jest XXI Dniem Papieskim. Pamiętając o Św. Janie Pawle II, w miarę swoich możliwości, ofiarą wspierajmy Fundusz stypendialny Fundacji„Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Ofiary będą zbierane do puszek przed kościołem i na terenie naszego miasta.

2. Przypominamy, we środę – 13 października – ostatnia Procesja Fatimskaw tym roku. Rozpocznie się Msza Św. o godz. 1800. Prowadzącymi będą Liturgiczna Służba Ołtarza i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. O godz. 17:15 będzie także Różaniec i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W tym tygodniu przypada:we środę wspomnienie  Bł. Honorata Koźmińskiego prb., w piątek Św. Teresy od Jezusa, dz., dK., w sobotę  Św. Jadwigi Śląskiej.

4. We czwartek obchodzić będziemy Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkich Nauczycieli, Wychowawców, Pracowników Oświaty zapraszamy na Mszę Św. o godz.18:00.

5. Jeszcze raz zachęcamy do uczestnictwa w Nabożeństwach Różańcowych: dzieci, młodzież i wszystkich parafian zapraszamy każdego dnia o 1715.