Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Rooms and Suites

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

 

1. Kalendarz liturgiczny na obecny tydzień: we wtorek święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża patronki Europy, we środę wspomnienie Św. Wawrzyńca diakona, (odpust w par. Rogóźno) we czwartek św. Klary.,w przyszłą Niedzielę odpust w Zezulinie z racji wspomnienia św. Maksymiliana Marii Kolbego.

2. Zmarł ks. Zdzisław Burza wikariusz pracujący w par. św. Barbary w Łęcznej. Msza w kościele św. Barbary pod przewodnictwem Ks. Bpa Józefa Wróbla będzie celebrowana w poniedziałek o godz. 10:00, a następnie przejazd do Annopola i tam także Msza pod przewodnictwem Metropolity Lubelskiego Ks. Arcybiskupa Stanisława Budzika i złożenie ciała na parafialnym cmentarzu.

3. Przypominamy że w sobotę – 13 sierpnia – kolejna Procesja Fatimska. Prowadzącymi będą Członkowie Bractwa Najświętszego Sakramentu. Msza Św. rozpoczynająca Procesję o godz. 1800.

4. Trwa Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pamiętajmy o modlitwie w intencji Pielgrzymów.   

5. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii: bezimienna 200 zł. z ul. Słonecznej, z Podzamcza bezimienna 100.

1. W sobotę będziemy przeżywać święto Przemienienia Pańskiego. Msze Święte będą op godz. 7:00; o godz. 9:00 Nabożeństwo Fatimskie z racji pierwszej soboty miesiąca; o godz. 9:30; 11:30; 16:30 i 18:00. Zachęcamy do udziału.

2. W poniedziałek 1 sierpnia o godz. 17:00 uczcimy rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego na placu Powstań Narodowych.

3. Trwają prace porządkowe wokół Starej Plebanii. Zostanie odnowione ogrodzenie, które już mocno uległo degradacji.

4. W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać: w  poniedziałek  — wspomnienie  Św. Alfonsa Marii Liguoriego bp dK; we czwartek wspomninie św. Jana Marii Vianneya prb. W ty tygodniu będziemy przeżywać pierwszy piątek i sobotę miesiąca.

5. W przyszłą Niedzielę na Mszy o godz. 12:00 będą przeżywać swoją Uroczystość Dożynkową mieszkańcy Podzamcza. Zapraszamy do udziału.

6. Posługę w zakrystii podjął pan Czesław Fizia, który już przez wiele lat współpracował z naszą parafią. Życzymy Bożego Błogosławieństwa w posłudze dla naszej wspólnoty parafialnej.