Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Rooms and Suites

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

 

1. W przyszłą Niedzielę 8 sierpnia o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie Bractwa Najświętszego Sakramentu w świetlicy w nowej plebani. Serdecznie zapraszamy.

2. W dniach 19-22 sierpnia Centrum Duszpasterstwa Młodzieży organizuje IX edycję SMALu – Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej w Garbowie. Bliższe informacje będą jeszcze podane. Zapraszamy młodzież z naszej parafii do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

3. Dzisiaj o godz. 17:00 na placu Powstańców będzie modlitwa w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

4. W pierwszą sobotę miesiąca 7 sierpnia zapraszamy mężczyzn na Męski Różaniec, który będzie odmówiony podczas przejścia ulicami miasta. Wyjście o godz. 19:00 z kościoła św. Józefa, a następnie przejście obok naszego kościoła i zakończenie przy kościele św. Barbary. Jest to akcja ogólnopolska na którą zapraszamy także mężczyzn z naszej parafii. Informacje na ten temat są także na plakatach w gablotach ogłoszeniowych.

5. W liturgii będziemy przeżywać w tym tygodniu: we środę wspomnienie św. Jana Marii Vianneya patrona proboszczów; w piątek święto Przemienienia Pańskiego; w tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca – nabożeństwa jak zawsze w te dni.

 1. Dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy przyczynili się do ufundowania i przygotowania uroczystości Poświęcenia Ołtarza, która miała miejsce w ostatni czwartek podczas Odpustu Parafialnego ku czci św. Marii Magdaleny.

2. W przyszłą niedzielę (01.08.2021) w czasie mszy o godz. 12:00 będzie liturgiczne wprowadzenie księdza Proboszcza Andrzeja Majchrzaka.

3. Dzisiaj wspominamy Św. Krzysztofa patrona kierowców, po Mszy Św. o 730, 1200, 1800; 1900 obrzęd poświęcenia pojazdów. Pragniemy jednocześnie zaproponować Kierowcom — podjęcie pomocy Misjonarzom w zakupie środków transportu — ofiary zbierane przy wyjściu z kościoła.

4. W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:

a. Poniedziałek — św. Rodziców NMP Joachima i Anny (Msza zbiorowa o godzinie 18:00 w intencji wszystkich niewiast które noszą imię Anna, prosząc o Boże błog. dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych).

b. Czwartek — wspomnienie Św. Marty

c. Sobota — wspomnienie Św. Ignacego Loyoli