Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Rooms and Suites

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

 

1. W liturgii obecnego tygodnia obchodzić będziemy: w poniedziałek wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dz., we środę Św. Jana z Dukli, prb., w sobotę święto Św. Benedykta, op., patrona Europy.

2. W poniedziałek – 13 lipca – podejmiemy kolejną Procesję Fatimską. Jak zawsze w lipcu będzie modlitwą za naszych zmarłych. Rozpocznie ją Msza Św. o 1800. Prowadzącymi będą Mieszkańcy Kol. Witaniów. 

3. W czasie wakacji świetlica działająca przy naszej Parafii zaprasza dzieci i młodzież do uczestnictwa w prowadzonych zajęciach – od poniedziałku do piątku w godz. od 1000 do 1400.

4. Dziękujemy za ofiary złożone na prace prowadzone w naszej Parafii: bezimiennie po 200 zł – z Kol. Trębaczów, z Par. Św. Barbary i ze Starej Wsi Stasin, 100 zł z ul. Stadionowej, po 500 zł z Kol. Trębaczów i z ul. Górniczej, 1000 zł z Ludwina.

1. Liturgia obecnego tygodnia: jutro – 29 czerwca – przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy na Msze Św. o 700, 930, 1130, 1630 i 1800. Msza Św. o 1800  będzie odprawiana w intencji zmarłych solenizantów tego dnia. Taca w tym dniu na potrzeby Stolicy Apostolskiej. W piątek obchodzić będziemy święto Św. Tomasza Ap,.

2. Przypominamy, w okresie wakacji w niedziele dodatkowa Msza Św. o godz. 1930 /odprawiana będzie już dzisiaj/.

3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. W sobotę I sobota, Nabożeństwo Fatimskie rozpocznie różaniec o 900, po różańcu medytacja i Msza Św.

4. Przypominamy, zbliża 71. rocznica pojawienia się łez na obrazie Matki Bożej w katedrze lubelskiej. Po raz 22. z naszego Dekanatu w piątek - 3 lipca - wyruszy Piesza Pielgrzymka na uroczystości w Archikatedrze. Wyjście o 800 sprzed naszego kościoła. Przyjmujemy zgłoszenia w zakrystii i kancelarii do środy włącznie. We środę po Mszy Św. wieczornej spotkanie organizacyjne uczestników Pielgrzymki. Zachęcamy Parafian, a szczególnie młodzież, do udziału w pielgrzymowaniu. Uczmy się wciąż na nowo, co znaczą dla nas łzy na obrazie Płaczącej Pani z lubelskiej archikatedry.