Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Rooms and Suites

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

 

 1. Jutro – 1 marca – obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Obchody w Łęcznej rozpocznie Msza Św. o 730 w kościele Św. Barbary. Następnie o 830 odbędzie się apel poległych oraz złożenie kwiatów i zapalenie zniczy na Placu Powstań Narodowych.

2. W tym tygodniu w czwartek obchodzić będziemy święto Św. Kazimierza, królewicza.

3. W tym tygodniu także przypada I piątek i I sobota miesiąca. W sobotę Nabożeństwo Fatimskie o 900 – różaniec, medytacja i Msza Św.

4. Wielki Post to wezwanie do pełniejszej modlitwy. Pamiętajmy o Drodze Krzyżowej w piątek: dla dzieci o 1600; dla starszych o 1700 oraz dla młodzieży również w piątek o 1930. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę  o 1715  z kazaniem pasyjnym.    

5. W sobotę zachęcamy do adoracja Najświętszego Sakramentu od 800 do 1800.    

6. Dziękujemy za ofiary na prace prowadzone w naszym kościele: po 150 zł – pp. Urszula i Bogusław Bożek z ul Górniczej i p. Jakub Rabczewski z ul. Szkolnej; p. Emilia Łukomska z ul. Słonecznej 400 zł, po 200 zł - p. Andrzej Grabczak z Witaniowa i p. Ewa Księżopolska – Prostka z ul. Górniczej, pp. Elżbieta i Ryszard Malinowscy z ul. Stadionowej 500 zł oraz bezimiennie z ul. Spokojnej 100 zł.

1. Wielki Post to wezwanie do pełniejszej modlitwy. Pamiętajmy  o Drodze Krzyżowej w piątek - dla dzieci o 1600; dla starszych o 1700 oraz dla młodzieży o 1930. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę  o 1715  z kazaniem pasyjnym.  

2. Przypominamy, w najbliższą środę – 24 lutego – przypada 25. Rocznica Nawiedzenia Figury MB Fatimskiej w naszej Parafii i naszym Mieście. Zapraszamy na Mszę Św. o godz.1630 i w procesji do kościoła Św. Barbary.

3. W piątek po Mszy Św. wieczornej Młodzież z KSM-u zaprasza na adorację i Drogę Krzyżową.

4. Dziękujemy za ofiary złożone ostatnio na prace prowadzone w naszej świątyni: p. Jerzy Chmielewski z Rodziną z ul. Górniczej 200 zł oraz bezimiennie z Górniczej 300 zł i 100 zł.

5. W ubiegłym tygodniu zakończono uzupełnianie malowania kaplic bocznych oraz zainstalowane zostało oświetlenie kopuł w kaplicach. Dziękujemy p. Grzegorzowi Pachulcowi oraz firmie p. Jacka Ciuraja i jego Pracownikom za pomoc w zainstalowaniu tego oświetlenia. Tym samym zakończono prace przy odnowieniu wnętrza naszej świątyni.