Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Rooms and Suites

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

 

1. W liturgii najbliższych dni: w poniedziałek przypada wspomnienie Św. Wacława, m., we wtorek święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, we środę Św. Hieronima, prb., dK, w czwartek Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz., dK., w piątek Św. Aniołów Stróżów.    

2. Najbliższy piątek I piątkiem miesiąca. W sobotę – jako I sobotę miesiąca – Nabożeństwo Fatimskie rozpocznie różaniec o 900, a następnie medytacja i Msza Św. Po Mszy Św. wieczornej także medytacja i różaniec.

Spowiedź dzieci / szczególnie z IV klas / oraz młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania w piątek podczas Nabożeństwa różańcowego. 

3. Od czwartku rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej. W czasach tak trudnych, w czasach zagubienia się człowieka, weźmy do naszych dłoni różaniec. O to prosi nas w wielu objawieniach Matka Najświętsza! Przypominamy, Nabożeństwo dla dzieci i dorosłych odprawiane będzie codziennie o 1715, w niedzielę również o 1715.

4. W następną niedzielę taca zbierana będzie na nasze Seminarium Duchowne.

5. Dzisiaj spotkanie Bractwa Najświętszego Sakramentu o godz. 1600

1. W liturgii najbliższych dni: w poniedziałek obchodzić będziemy święto Św. Mateusza, Ap., Ew., we środę przypada wspomnienie Św. O. Pio z Pietrelciny, prb..

2. Dzieci zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez naszą Świetlicę, od poniedziałku do piątku w godz. 1500 – 1900.  

3. Jeszcze raz zachęcamy także Dzieci do scholi. Spotkania odbywają się  w piątki o 1700 w pomieszczeniach świetlicy. 

4. Przypominamy, nadal trwają zapisy Dzieci z klas III w związku z rozpoczęciem przygotowań do I Komunii oraz Uczniów z klas VIII chcących przystąpić do Bierzmowania w bieżącym roku katechetycznym. Zgłoszenia przyjmujemy do końca tego miesiąca, w godzinach urzędowania kancelarii.
W następną niedzielę – 27 września – o godz. 1900 zebranie Rodziców Kandydatów do Bierzmowania w namiocie - kaplicy.