Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Rooms and Suites

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

 

1. Wielki Post to wezwanie do gorliwej modlitwy. Zachęcamy do udziału w Drodze Krzyżowej w piątek - dla dzieci o 1600; dla starszych o 1700 oraz dla młodzieży o 1845Gorzkie Żale w niedzielę  o 1730   

2. Dzisiaj przeżywamy dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami – Niedziela Ad Gentes. Ofiary złożone do puszki będą przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny. Bóg Zapłać za te ofiary.

3. Rozpoczynamy bezpośredni okres przygotowania do I Komunii Świętej. Zapraszamy w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 na Msze Św. dzieci i rodziców, obecność obowiązkowa.

4. Najbliższy piątek będzie I piątkiem miesiąca, spowiedź rozpoczniemy na Drodze Krzyżowej o godz. 1700. Najbliższa sobota to  I sobotą miesiąca, tego dnia Nabożeństwo Fatimskie - o 900 różaniec, medytacja i Msza Św.

5. Starosta Łęczyński P. Krzysztof Niewiadomski zaprasza na obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uroczystości rozpocznie Msza Św. o godz. 10:00 w kościele św. Barbary. Następnie przemarsz na Plac Powstań Narodowych gdzie zostanie odczytany Apel Pamięci i złożone kwiaty. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

6. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszej parafii: bezimienna z Podzamcza 100 zł.

7. Dziękujemy p. Demczukom za dekoracje kwiatową figury Matki Bożej Fatimskiej i dekoracje wielkopostną.

1. W liturgii we czwartek będziemy przeżywać święto Katedry św. Piorta Ap.

2. W sobotę 24 lutego przypada 28 rocznica nawiedzenia przez Figurę Matki Bożej Fatimskiej w naszej parafii i w naszym mieście.. Z tej okazji w naszej świątyni o godz. 16:30 Msza Święta a następnie procesja z Figurą Matki Bożej Fatimskiej do kościoła św. Barbary. Zapraszamy do udziału.

3. Czas Wielkiego Postu wzywa nas do gorliwej modlitwy. Zachęcamy  więc do uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.  Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16:00 dla dzieci, o godz. 1700 dla starszychdla młodzieży o godz. 1845.  Gorzkie  Żale  w niedzielę o godz. 1730

4. Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii: bezimienna z ul. Pańskiej 200

5. W przyszłą Niedzielę ofiary składane do puszek będą przeznaczone na fundusz dla misjonarzy Ad gentes.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Możemy ją zakupić w zakrystii.