Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Rooms and Suites

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

 

Dobry pasterz, ukształtowany według serca Boga, jest największym skarbem, jaki Bóg może przydzielić parafii. Jest to najcenniejszy dar Bożego Miłosierdzia.

św. Jan Maria Vianney

Czcigodny Księże Proboszczu !

Dzień imienin, to jedna z niewielu okazji, by w imieniu Rady Duszpasterskiej i wszystkich Parafian wyrazić Ci wdzięczność za trud posługi kapłańskiej w naszej wspólnocie.

Życzymy Ci, drogi Księże, aby dobry Bóg obdarzył Cię obfitością swoich łask, dobrym zdrowiem, radością i umiejętnością przezwyciężania kłopotów dnia codziennego. Życzymy także tej błogosławionej świadomości, że wykonuje Ksiądz to jedyne i szczególne zadanie, które Bóg wyznaczył tylko dla Księdza i które jest tak potrzebne dla całej naszej wspólnoty parafialnej.

Pragniemy Ci podziękować za odważne przedsięwzięcia w sferze materialnej. W ostatnich latach poświęciłeś wiele trudu na opracowania dokumentacji, zdobycia niezbędnych funduszy i wreszcie realizację ogromnego przedsięwzięcia. Jesteśmy zachwyceni pięknem  naszej Świątyni, która z dnia  na dzień nabiera blasku.

Dziękujemy za przykład wiary i ufność w pomoc Bożą i za wszystko, co jest owocem trudu dla dobra Naszej Parafii.  Niech Jezus Chrystus obdarza cię wszelkimi łaskami, niech daje ci siły w prowadzeniu parafii i głoszeniu słowa Bożego, a Matka Najświętsza i Patronka Naszej Parafii Św. Maria Magdalena niech mają Cię zawsze w swojej opiece. 

Szczęść Boże!