Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Rooms and Suites

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

 

Czcigodny Księże Rekolekcjonisto

Księże Mariuszu

Dziękujemy Ci za Słowo Boże kierowane do nas. Dziękujemy za ten czas, w którym mieliśmy okazję uwrażliwić nasze sumienia.

"Nieważne, że upadamy - ważne, aby nie trwać w upadku"

Na nawrócenie i spowiedź nigdy nie jest za późno. Choć świat jest pełen grzechów, przecież nie Bóg je powoduje. Nie bójmy się spowiedzi, podnośmy się by dalej iść.

Słowa Twoje przybliżyły nas do Boga i pomogły zrozumieć sens adwentu i oczekiwania na przyjście Pana. Na pewno w każdym z nas zostało zasiane małe ziarenko, które będzie kiełkowało przez cały czas tego okresu liturgicznego, że ta maleńka miłość, która przychodzi, będzie mogła znaleźć w naszych sercach dobrze przygotowane miejsce.

Dziękujemy Ci za trud włożony w przygotowanie nas do spotkania z Bożą Dzieciną. Życzymy dużo zdrowia, radości i dalszego niestrudzonego entuzjazmu w głoszeniu Słowa Bożego.

Niech radosne Święta przyniosą Ci miłość w codzienności, nadzieję w bezradności i wiarę w wątpliwościach. Niech Boża Dziecina obdarza Cię radością i pokojem na nowy 2021 i dalsze lata kapłańskiej posługi.

Szczęść Boże.