Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Rooms and Suites

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

 

KOCHANI   KSIĘŻA

CZCIGODNY  KSIĘŻE SEBASTIANIE

Pragniemy złożyć Ci dzisiaj  serdeczne podziękowania za 5lat  posługi duszpasterskiej w naszej parafii, za to, że dane nam było poznać Ciebie odpowiedzialnego, skromnego i pełnego pokory kapłana.  Widzieliśmy, jak wielkie było Twoje zaangażowanie  w budowaniu naszej wspólnoty. W każdym Twoim geście, słowie i zachowaniu mogliśmy dostrzec  żywą wiarę w Boga.

Dziękujemy za Twoją otwartość, umiejętność współpracy i obdarzanie nas zaufaniem. Dziękujemy za te liczne rozmowy z nami, po których niejednokrotnie potrafiliśmy w inny, głębszy sposób spojrzeć na różne problemy czy sprawy. Dziękujemy Ci drogi księże za troskę o wzrastanie duchowe Młodzieży z naszej parafii oraz za opiekę nad Liturgiczną Służbą Ołtarza. Dziękujemy za każdą sprawowaną Eucharystię, za mądre i pouczające słowa, kierowane do nas w czasie homilii, zwłaszcza  za będący odzwierciedleniem Bożej Miłości sposób przybliżania Słowa Bożego naszym najmłodszym parafianom, emanujący  radością, humorem i życzliwością.

Życzymy księdzu, aby kolejne lata kapłaństwa upływały według słów św. Jana Pawła II: „Ostatecznie zawsze potrzebny ludziom okaże się tylko kapłan świadom pełnego sensu swego kapłaństwa: kapłan, który głęboko wierzy, który odważnie wyznaje, który żarliwie się modli, który z całym przekonaniem naucza, który służy, który wdraża w swe życie program ośmiu błogosławieństw, który umie bezinteresownie miłować, który jest bliski wszystkim – a w szczególności najbardziej potrzebującym.”

Życzymy Tobie owocnej posługi w nowej parafii, zdrowia, radości, życzliwych ludzi na dalszej kapłańskiej drodze, a także realizacji osobistych pragnień.

PRZEWIELEBNY  KSIĘŻE  RYSZARDZIE                     

Bywają w życiu chwile, gdy dziwnie  bije  serce, łamie  się głos, a oczy nienaturalnie się pocą. Właśnie my parafianie z parafii pw. Św. Marii Magdaleny w Łęcznej doznajemy takich uczuć. Żegnamy bowiem kapłana, który był z nami 24 lata. Byłeś zawsze aktywnym uczestnikiem naszego parafialnego życia. Zawsz solidny, skromny i pokorny, starałeś się trochę pozostawać w cieniu, ale my widzieliśmy, że wielki był Twój udział w budowaniu naszej duchowej wspólnoty. Dziękujemy więc dziś za Twoje mądre i wyważone kazania. Chyba byłeś i pozostaniesz kojarzony przede wszystkim jako doskonały kaznodzieja.
Dziękujemy że dzieliłeś się z nami swoimi  przemyśleniami nie tylko w niedziele, ale również w dni powszednie. Dziękujemy za każdą odprawioną mszę świętą, posługę  spowiedzi, udzielane sakramenty, liczne gesty życzliwości i wizyty duszpasterskie w naszych domach. Czcigodny Księże Doktorze co piękne i wymarzone w Twoim kapłańskim życiu, niech zawsze będzie spełnione. Życzymy dużo zdrowia, radości, ludzkiej życzliwości, niech Bóg obdarza Cię swoim Błogosławieństwem oraz obfitymi łaskami w dalszej posłudze  kapłańskiej.

SZCZĘŚĆ BOŻE!    

Rada Duszpasterska